Lt | Ru | En
Titulinis Apie mus Produkcija Kontaktai Rašykite mums

Apie mus

    Kepyklose duona pradėta kepti 19 amžiuje. Duonos ir pyrago gaminių kepimo srityje, pastarąjį dešimtmetį įvyko daug permainų. Valstybės finansuojamų įmonių nebeliko, susikūrė daug privačių kepyklų. Tuo metu įsikūrė ir, viena iš pirmųjų, privati Rolando Šultės firmos kepykla. Nuo 1995m. mūsų kepykloje pradėti kepti įvairių rūšių duonos ir pyrago gaminiai. Tuo metu kepykloje dirbo tik 15 žmonių. Vėliau produkcijos realizavimo apimtys pastoviai augo, plėtėsi realizavimo rinka. 1998m. įregistruota bendrovė UAB „Šultė ir partneriai". 1999m. rekonstruotos , modernizuotos ir išplėstos kepyklos patalpos. Šiuo metu kepykloje dirba daugiau kaip 50 žmonių, kepame daugiau nei 50 pavadinimų gaminių .    

 

       Visos duonos kepamos pagal klasikines technologijas, naudojant natūralų raugą. Duonos gamyboje nenaudojami konservantai, todėl mūsų duonelė yra sveika, skani ir skalsi. Įmonė nuolat rūpinasi gaminių ir žaliavų kokybės kontrole, kad vartotojus pasiektų kokybiški ir skanūs gaminiai. Bendrovės verslo sėkmė slypi tame, kaip bus iškepami gaminiai, kurie savo skoniu ir išvaizda patiktų kuo didesniam pirkėjų ratui. Šiam tikslui pasiekti jėgas skiria visas kolektyvas. Profesionalūs darbuotojai negaili savo jėgų, kad anksti ryte pirkėjus pasiektų šviežia, gardi duonelė ir pyrago gaminiai.

   

   Kepykloje didelis dėmesys skiriamas personalo kvalifikacijos kėlimui, siunčiant darbuotojus į kursus, seminarus, įvairias parodas.

   Kauno mieste mūsų produkcijos galima įsigyti: UAB „Kilminė" prekybos centrai „Express Market", UAB „RIMI LIETUVA" prekybos centrai „RIMI" ir SUPPER NETTO", UAB „Prisma LT",

   UAB „Eiginta" prekybos centrai „Šilas", prekybos centrai „Euromarket LT", Kauno RCVK parduotuvių tinklas. Taip pat tiekiam savo produkciją į kavines, restoranus: „Seni vartai", „Senieji rūsiai", „Bernelių užeiga", „Bajorkiemis", prekybos ir pramogų centrai „Mega" ir „Banginis". Mūsų produkcija vežama ir į kitus miestus : Marijampolę, Šakius, Jurbarką, Kaišiadoris , Raseinius.

   Atvykus pas mus į kepyklą, visada galima nusipirkti šviežios, ką tik iškeptos duonelės.

   Mūsų duona vertinama ir užsienyje. Jau daug metų duonos ir pyrago gaminius eksportuojame į Airiją ir Angliją .

   UAB „Šultė ir partneriai" skiria nemažai lėšų paramai ir labdarai. Tai yra Panemunės „Carito" draugija, Panemunės „Katalikų jaunimo grupė", Panemunės „Katalikų moterų draugija", „Lietuvos Samariečių draugija", Kauno m. Panemunės bendruomenės centras, VšĮ „Kauno Žalgiris", televizijos laida „Bėdų turgus". Kiekvieną žiemą su Panemunės seniūne globojam ir maitiname gulbes, nes gamtą reikia mylėti, gamta tai mūsų namai. Duona gimsta iš gamtos , iš mažo grūdelio, kuris praėjęs ilgą kelią, tampa mūsų kasdienine duona. Mes vadovaujamės lietuvių liaudies patarle „duona ir už auksą brangesnė" ir norim, kad mūsų duona būtų ant visų žmonių stalo.

 

UAB "Šultė ir Partneriai". © 2010 Visos teisės saugomos.